Plokštės. Mokymasis plauti

Plokštės. Mokymasis plauti

Židinys netyčia vadinamas namų siela – aplink jį šeima kasdien renka. Ilgą laiką kepimo įrenginio išvaizda pasikeitė, ir šiandien tai ne tik ugnis ar rafinuota versija – židinys. Dabar virtuvės magija yra viryklė. Parduotuvėse yra daug rūšių: dujos, elektrinės, kombinuotos, su skirtingais paviršiais, su jutimo ir mechaniniu valdymu.

Kaip juos tinkamai prižiūrėti, kad būtų užtikrintas ilgalaikis ir saugus naudojimas? Šį klausimą aptarsime šiandieniniame straipsnyje.

Emaliuota plokštelė

Emaliuotas paviršius tikriausiai yra lengviausias valymas. Ji skalbia praktiškai su bet kuriais valymo ir plovikliais. Vienintelis dalykas, kuris neleidžiamas, yra abrazyvinis valymas: nėra metalinių kempinių, šepečių ar grandiklių. Taip pat nepageidautina cheminė cheminė medžiaga.

Svarbu žinoti, kad daugelis sausos formos namų šeimininkų mėgstamos sodos taip pat yra nepriimtinos, nes tai kenkia paviršiui ir sudaro mažus įbrėžimus, į kuriuos užsikimšia nešvarumai ir tepalai. Ateityje tai labai apsunkina krosnies priežiūros procesą.

Kaip plauti. Kepkite trupinius iš viryklės, įdėkite tinkamą įrankį ir palikite 10-15 minučių. Tada pašalinkite likusį tirpalą drėgna kempine ir nuvalykite.

Kaip pašalinti patvarų purvą. Riebalai, skalė, anglies nuosėdos, vandens ir sultinio purslai – visa tai galima lengvai pašalinti, gausiai sudrėkindami užterštas vietas stipriais natrio arba druskos tirpalais (2 šaukštai 0,5 l vandens). Jis net minkština seną purvą.

Nerūdijančio plieno plokštė

Tokios plokštės turi tipišką išvaizdą ir gali trukti labai ilgai. Kad nebūtų sugadintas paviršius, negalima naudoti agresyvių buitinių chemikalų, skirtų priežiūrai: produktai, kurių sudėtyje yra chloro, rūgšties arba abrazyvų, taip pat kepimo soda. Nenaudokite paviršiaus smėliu! Pasirinkite minkštas kempines arba mikropluošto šluostes. Naudokite specialų nerūdijančio plieno aliejų, kad ant paviršiaus būtų sukurtas apsauginis sluoksnis.

Kaip plauti. Išvalykite nešvarumus, tada kempinę su valymo priemone, kad išvalytumėte nešvarumus. Judėjimas turėtų eiti viena kryptimi, kad išvengtumėte skyrybų. Tada surinkite ploviklio likučius drėgnu skudurėliu, ant paviršiaus padėkite nerūdijančio plieno laką ir popieriaus rankšluosčiu užtepkite blizgesį.

Kaip pašalinti patvarų purvą. Riebalų dėmės, sudegintos maisto liekanos gali būti lengvai pašalinamos įprastomis patiekalų priemonėmis – „Gala“, „Fairy“, „AOS“, „Pril“, „Sorti“ ir kt.

Leave a Comment